Aktualności

Sprawozdanie z seminarium Dzieci wojny - dzieci uchodźcy

29 maja 2018

17 maja 2018 r., w murach Szkoły Podstawowej nr 9 im. Władysława Jagiełły odbyło się Seminarium naukowo-metodyczne na temat: Dzieci wojny i dzieci uchodźcy - o prawach dzieci z różnych perspektyw. Organizatorami seminarium były Zakład Teorii Wychowania i Deontologii Nauczycielskiej UKW w Bydgoszczy oraz Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy.

czytaj całość…

Seminarium: Pomoc i wsparcie dziecka w chorobie

17 maja 2016

Zakład Teorii Wychowania i Deontologii Nauczycielskiej Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Koło Naukowe Wspierania i Kreowania Rozwoju Dziecka zorganizowały 12 maja 2016 r. na seminarium naukowo-metodyczne: Pomoc i wsparcie dziecka w chorobie. 

czytaj całość…

Konferencja: Dziecko: opieka - wychowanie - wspieranie edukacyjne

02 lutego 2015
czytaj całość

Zakład Teorii Wychowania i Deontologii Nauczycielskiej Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy był organizatorem Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej na temat: Dziecko: opieka - wychowanie - wspieranie edukacyjne. Od koncepcji teoretycznych do dobrych praktyk, organizowanej pod patronatem KNP PAN w Bydgoszczy, 27 maja 2015 r.

czytaj całość…

Pokój dla opiekuna z dzieckiem

07 stycznia 2013

Z inicjatywy Prorektora ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia prof. nadzw. dr hab. Romana Lepperta Zakład Teorii Wychowania i Deontologii Nauczycielskiej przygotował „Pokój dla opiekuna z dzieckiem".

czytaj całość…

Indeks Sukcesów

20 lutego 2013

W grudniu 2012 roku pracownicy Zakładu Teorii Wychowania i Deontologii Nauczycielskiej UKW ufundowali Indeks Sukcesów w ramach Akademii Przyszłości.

czytaj całość…

Zbiórka dla dzieci

13 lutego 2013

W grudniu 2012 r. pracownicy Zakładu wraz ze studentkami kierunku pedagogika, specjalności opieka nad dzieckiem z językiem angielskim zorganizowali ponownie akcję charytatywną dla dzieci z ośrodka szkolno-wychowaczego.

czytaj całość…

I Ty możesz zostać św. Mikołajem - 2011

13 lutego 2013

W grudniu 2011 r. pracownicy Zakładu wraz ze studentkami kierunku pedagogika, specjalności opieka nad dzieckiem z językiem angielskim byli organizatorami kolejnej akcji charytatywnej "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem".

czytaj całość…

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Zakład Teorii i Historii Wychowania
ul. J. K. Chodkiewicza 30, 85-064 Bydgoszcz