Pokój dla opiekuna z dzieckiem

• 07 stycznia 2013

Z inicjatywy Prorektora ds. Dydaktycznych i Jakości Kształcenia dr hab. Romana Lepperta, prof. nadzw. Zakład Teorii Wychowania i Deontologii Nauczycielskiej przygotował „Pokój dla opiekuna z dzieckiem".

Przytulny pokoik z zabawkami i artykułami higienicznymi czeka już na opiekunów z dzieckiem. Można z niego korzystać w obiektach UKW przy ul. J. K. Chodkiewicza 30.

W trosce o komfort młodych rodziców i ich pociech władze naszej Uczelni przygotowały pokój dla opiekuna z dzieckiem, z którego mogą korzystać nasi studenci i goście. Umożliwia on przygotowanie dziecka do dalszej podróży, jego nakarmienie czy też krótki odpoczynek. Pokój jest wyposażony w niezbędne środki higieniczne oraz zabawki, a jego wystrój został przygotowany z myślą o najmłodszych. Pokoik znajduje się przy ul. Chodkiewicza 30 w głównym budynku UKW, na parterze w pokoju nr 44. Klucze można pobierać z portierni.

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Zakład Teorii i Historii Wychowania